Kategori Videoları

 

Star Trek Bilinmeze Doğru – Star Trek Into Darkness Türkçe Altyazılı izle

Sinema modu
Otomatik Değiştir
Star Trek Bilinmeze Doğru – Star Trek Into Darkness Türkçe Altyazılı izle
1 oy
1 sene önce eklendi
171 kez izlendi.
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'de Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'de Paylaş

Star Trek Bilinmeze Doğru – Star Trek Into Darkness Türkçe Altyazılı izle - 23 Ağustos 2013

Açıklama : , , , ,

2013 yazında, öncü yönetmen J. J. Abrams, bizlere Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak.

Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler.

Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır.

Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek. Artikburada.com keyifli seyirler diler.


Star ile alakalı Videolar

Star Trek Bilinmeze Doğru – Star Trek Into Darkness Türkçe Altyazılı izle Yorumları

Burada gösterilen videoların hiçbiri bu sunucuda bulunmamaktadır. Bağlantıların hepsi dış bağlantılıdır.
Site sahibi (http://www.artikburada.com) hiçbir şekilde kullanıcıların gönderilerinden ya da başka hareketlerinden sorumlu tutulamaz.
Yasal hakka sahip olmadan bu siteyi herhangi bir içeriği dağıtmak ya da indirmek için kullanamazsınız. Bu kurallara uymak sizin kendi sorumululuğunuzdadir.