Kategori Videoları

 

Maskeli Süvari – The Lone Ranger 2013 Türkçe Altyazılı izle

Sinema modu
Otomatik Değiştir
Maskeli Süvari – The Lone Ranger 2013 Türkçe Altyazılı izle
1 oy
IMDb : (6.7 / 10)
1 sene önce eklendi
231 kez izlendi.
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'de Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'de Paylaş

Maskeli Süvari – The Lone Ranger 2013 Türkçe Altyazılı izle - 5 Ekim 2013

Açıklama : , , , ,

Lone Ranger, ünlü maskeli kahramanın yepyeni bir anlayışla hayata döndüğü, aksiyon ve mizah yüklü olduğu kadar heyecanlı bir serüven. Film, Amerikan Yerlisi Tonto’nun, John Reid’i bir kanun adamından adalet efsanesine dönüştüren, daha önce anlatılmamış öyküleri aktarırken, seyirciyi birlikte çalışmayı öğrenmek zorunda kalan zoraki kahramanların arasındaki komik çatışmalarla dolu bir kaçış yolculuğuna davet ediyor.

Johnny Depp, ruh savaşçısı Tonto’yu canlandırırken Arnie Hammer (Sosyal Ağ, J. Edgar) filmin diğer başrolünü oynuyor. Depp ve Hammer’a uluslararası oyunculardan oluşan prestijli bir kadro eşlik ediyor. Bunların arasında iki Akademi Ödülü adaylığı bulunan Michael Clayton, (Yatak Odasında), Altın Küre ve Emmy Ödüllü Tom Wilkinson, Jerry Bruckheimer’in yapımcılığını üstlendiği Armageddon, Pearl Harbor ve Kara Şahin Düştü gibi filmlerle tanınanWilliam Fichtner, Emmy Ödülü sahibi Barry Pepper (televizyon dizisi The Kennedys, İz Peşinde, Er Ryan’ı Kurtarmak), James Badge Dale (Gri Kurt, televizyon dizileri The Pacific ve Rubicon), Ruth Wilson (televizyon dizileri Jane Eyre ve Luther) ve iki Akademi Ödülü, altı Altın Küre adaylığı bulunan Helena Bonham Carter (Zoraki Kral, Alice Harikalar Diyarında) yer alıyor. Maskeli Süvari isimli film türkçe altyazılı olarak yayımlanmıştır.Filmin orjinal sesleri ile izleyebilirsiniz.. Türkçe ismi Maskeli Süvari olan film 2013 yılı yapımıdır.The Lone Ranger filmi için Artikburada.com filmin yeni adresi İyi seyirler diler.


Yönetmen :
Oyuncular : , , ,

Maskeli ile alakalı Videolar

Maskeli Süvari – The Lone Ranger 2013 Türkçe Altyazılı izle Yorumları

Burada gösterilen videoların hiçbiri bu sunucuda bulunmamaktadır. Bağlantıların hepsi dış bağlantılıdır.
Site sahibi (http://www.artikburada.com) hiçbir şekilde kullanıcıların gönderilerinden ya da başka hareketlerinden sorumlu tutulamaz.
Yasal hakka sahip olmadan bu siteyi herhangi bir içeriği dağıtmak ya da indirmek için kullanamazsınız. Bu kurallara uymak sizin kendi sorumululuğunuzdadir.